Відгуки про компанію ОріонЮрій С. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола А. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталія Ц. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaНаталья Л. Відмінно05.11.2024Дякую!Все добре, як завжди.Каріна В. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaАнастасия Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaЦукерки "око троля" дуже смачні з чудовим червоним джемом в серединіОльга К. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaДіденко Т. Відмінно05.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaвасиль г. Відмінно04.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.uaЯрина Д. Відмінно04.11.2024Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую!Все добре, як завжди.
Цукерки "око троля" дуже смачні з чудовим червоним джемом в середині