Рекомендую продавця, професійна консультація і рекомендація товару для клієнта.
Вікторія Б.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовила 7, підтвердила в програмі, прислали 5 . А ще скасували замовлень в системі . дякую. попереднє замовлення скасувала в програмі через те що не проходила оплата онлайн, через це мусила створити нове замовлення і вибрати іншу систему оплати .
Коментар продавця
Перше замовлення Ви скасували самостійно, оскільки не змогли оплати Пром-оплатою з-за кордону. Потім оформили у нас друге таке ж замовлення на 7 банок по 94 грн (післяплатою). З Вашою, якщо я не помиляюсь мамою, я зв'язувалась через годину після другого замовлення. Вона сказала, що її вже дзвонили для підтвердження післяплатою. А від нас ж це був лише перший дзвінок. Вона сказала, що перевірить, хто їй дзвонив і який номер. Через 20 хвилин вона набрала і сказала, що дійсно було замовлення ще в іншому інтернет-магазині і вони його вже сформували, тому наше відмінити. Тому по якій ціні Ви замовили у них і скільки штук, то я вже не знаю і розбирарайтесь з ними самі. Ми до Вашої мами нічого не відправляли!
Дуже ароматна кава!
Рекомендую продавця, професійна консультація і рекомендація товару для клієнта.
замовила 7, підтвердила в програмі, прислали 5 .
А ще скасували замовлень в системі . дякую.
попереднє замовлення скасувала в програмі через те що не проходила оплата онлайн, через це мусила створити нове замовлення і вибрати іншу систему оплати .
Перше замовлення Ви скасували самостійно, оскільки не змогли оплати Пром-оплатою з-за кордону. Потім оформили у нас друге таке ж замовлення на 7 банок по 94 грн (післяплатою). З Вашою, якщо я не помиляюсь мамою, я зв'язувалась через годину після другого замовлення.
Вона сказала, що її вже дзвонили для підтвердження післяплатою. А від нас ж це був лише перший дзвінок. Вона сказала, що перевірить, хто їй дзвонив і який номер.
Через 20 хвилин вона набрала і сказала, що дійсно було замовлення ще в іншому інтернет-магазині і вони його вже сформували, тому наше відмінити.
Тому по якій ціні Ви замовили у них і скільки штук, то я вже не знаю і розбирарайтесь з ними самі.
Ми до Вашої мами нічого не відправляли!
Все супер, швидка доставка!