Перший раз замовляю в цьому магазині - все супер 👍, рекомендую 💯. Після замовлення на промі - зателефонувала продавець з приємним голосом, дуже ввічлива ☺️ і повідомила, що все є в наявності, і в цей же день все відправили. Щиро дякую за вашу роботу🌺😊
все гарно упаковано, свіже.
Перший раз замовляю в цьому магазині - все супер 👍, рекомендую 💯.
Після замовлення на промі - зателефонувала продавець з приємним голосом, дуже ввічлива ☺️ і повідомила, що все є в наявності, і в цей же день все відправили.
Щиро дякую за вашу роботу🌺😊
Дякую!Якісний чай за адекватну ціну.
Дякую!Якісний товар за адекватну ціну!